Zabezpieczenia polis, oferta dla instytucji finansowych

Drukarnia Polplast S.C.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systemy kompleksowego zabezpieczenia i ewidencji druków ścisłego zarachowania.

Z przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować absolutną nowość na polskim rynku! Jako jedyni możemy się pochwalić ofertą specjalnie skonstruowaną na potrzeby instytucji finansowych w tym towarzystw ubezpieczeniowych.

Z definicji:

"druki ścisłego zarachowania są to formularze i pokwitowania powszechnego użytku, w zakresie których obowiązuje specjalna ewidencja, mająca zapobiegać ewentualnym nadużyciom, wynikającym z ich praktycznego zastosowania. Druki ścisłego zarachowania podlegają oznakowaniu ( ponumerowaniu ), ewidencji, kontroli i zabezpieczeniu..."

W praktyce instytucje finansowe prowadzą ewidencję tychże druków, jednak problem ich zabezpieczania, pozostaje nadal nie do końca rozwiązany. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, proponujemy Państwu rozwiązanie tego problemu w postaci systemów kompleksowego zabezpieczenia i ewidencji polis ubezpieczeniowych oraz innych druków ścisłego zarachowania.

Nasze systemy powstają w oparciu o najwyższej klasy materiały zabezpieczeniowe takie jak hologramy oraz naklejki ze specjalnych folii gwarancyjnych. Etykiety wykonane z takiej folii gwarantują oryginalność danego druku ścisłego zarachowania, a dodatkowo doskonale nadają się pod nadruk, dzięki czemu na takiej etykiecie można umieścić wszystkie potrzebne informacje takie jak numer polisy, numer rachunku, nazwę lub logo Państwa firmy, a także kody kreskowe ( ewidencja ). Jednocześnie taki materiał jest sam w sobie zabezpieczeniem. Każdorazowa próba odklejenia takiej etykiety, kończy się zniszczeniem zarówno dokumentu jak i samej etykiety.

Dodatkowo proponujemy Państwu zabezpieczenie w postaci hologramu z własnym nadrukiem ( np. logo firmy ). Hologramy poprzez swój atrakcyjny wygląd oraz powszechnie znaną funkcję zabezpieczeniową, są doskonałym narzędziem marketingowym. Podkreślają one oryginalność produktów, a także budzą skojarzenie z bezpieczeństwem oraz zaufaniem, co w branży finansowej jest niezmiernie istotne.

Zobacz szczegółowe informacje o systemach zabezpieczeń i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszam do współpracy.

Ksawery Stawiński

 

Zaufali nam m.in.:

BANK PEKAO S.A.

COMPENSA T.U S.A.

DRUKARNIA SKARBOWA S.A.

GE BANK MIESZKANIOWY S.A.

GŁÓWNY URZĄD MIAR

JEDNOSTKI WOJSKA POLSKIEGO W CAŁYM KRAJU

KANCELARIA PREZYDENTA RP

MENNICA PAŃSTWOWA S.A.

SANTANDER CONSUMER BANK S.A oraz wielu innych...POLPLAST S.C.
Piotr Suchecki, Ksawery Stawiński, Bartosz Suchecki
ul. Kościuszki 5, 05-092 Łomianki k/Warszawy
tel./fax (0..22) 751 10 46, e-mail: info@hologramy.waw.pl
mapa strony