Hologramy - realizacja w 24h

Drukarnia Polplast S.C.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 24h możemy realizować zlecenia między innymi na:

- hologramy z nadrukiem termotransferowym

- bilety, certyfikaty, bony towarowe itp.

- identyfikatory, również w kompletach ze smyczami reklamowymi

Zasady realizacji zamówień w 24h:

1. Terminy realizacji

Zamówienia złożone do godz. 11.00 mogą zostać zrealizowane tego samego dnia lub następnego do godz. 11.00. Termin realizacji zlecenia liczy się od momentu zatwierdzenia projektu przez zamawiającego. Termin realizacji wydłuża się o okres wynikający ze zmiany ustaleń lub wystąpienia przeszkód natury wyższej, niezależnych od Wykonawcy. Gotowe produkty można odebrać osobiście w siedzibie firmy lub zostaną przesłane na adres zamawiającego.

Aby złożyć zamówienie z terminem realizacji w 24h konieczne jest telefoniczne potwierdzenie, czy w danym dniu istnieje możliwość realizacji jeszcze jednego zlecenia. Prosimy również o:

- złożenie pisemnego zamówienia e-mailem lub faksem

- zatwierdzenie projektu, ceny, transportu, formy płatności

Przyjęcie zlecenia do realizacji potwierdzamy telefonicznie, e-mailem lub faksem.

W przypadku kilku zleceń o kolejności realizacji decyduje termin wpłynięcia do nas kompletnego zamówienia z zatwierdzonym projektem, ceną, transportem i formą płatności.

2. Transport

Towar może zostać wysłany w dniu zamówienia lub dzień później. Najmniejsza przesyłka kurierska (OPEK) z ubezpieczeniem kosztuje 20 zł. netto, za pobraniem 27 zł. netto.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość dowiezienia towaru na terenie Warszawy i okolic. Koszty transportu kalkulowane są indywidualnie.

Przy realizacji zamówień w 24h mają zastosowanie Ogólne warunki zamówienia wyszczególnione na stronie: http://www.hologramy.waw.pl/zamowienie.htmlPOLPLAST S.C.
Piotr Suchecki, Ksawery Stawiński, Bartosz Suchecki
ul. Kościuszki 5, 05-092 Łomianki k/Warszawy
tel./fax (0..22) 751 10 46, e-mail: info@hologramy.waw.pl
mapa strony